on-line: 18 Infolinia Skype
Status zamówienia:
               
home     firma     news     certyfikaty     oferta     promocje     wyprzedaże     serwis     pobierz     współpraca     partnerzy     kontakt
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • PROMOCJA
  • PROMOCJA

TYP MEBLI


partnerzy

powrót


Aktualna promocja

TARANKO FABRYKA MEBLI

Zapewniamy najlepszą cenę w Polsce
Fabryka Mebli Taranko to firma z kilkudziesięcioletnią tradycją. Meble Taranko charakteryzują się wysoką jakością, bogatym wzornictwem, klasyczną stylistyką i urozmaiconą kolorystyką. W kolekcjach firmy odnaleźć można także nowoczesne modele mebli, jak również meble przeznaczone z myślą o branży hotelarskiej.
Piękno formy i znakomita stylistyka oraz solidność wykonania to główne atuty naszych mebli. Technologia produkcji Mebli Taranko oparta jest na najlepszych, sprawdzonych metodach rzemiosła stolarskiego oraz na najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych osiągnięciach techniki meblarskiej. Surowce i półprodukty do produkcji naszych wyrobów są najwyższej jakości.
Nad całością procesów wytwórczych czuwa doświadczony i znakomicie wyszkolony zespół projektantów, technologów, pracowników produkcyjnych i logistycznych. To wszystko ma istotny wpływ na końcowe cechy naszych mebli : jakość, trwałość, ciekawe linie wzornicze. Dokładamy wszelkich starań dla wzorowej współpracy z kontrahentami i satysfakcji Naszych Klientów. Dzięki eksportowi do wielu krajów europejskich i nie tylko nasze meble rozpoznawane są także poza Polską. Fabrykę Mebli Taranko charakteryzuje duży potencjał produkcyjny i nowoczesne rozwiązania logistyczne.
Meble tworzymy z myślą o zaspokojeniu wyszukanych gustów Klientów. Dążymy do tego, aby produkowane przez nas komody, krzesła, szafy, stoły i sypialnie zachwycały nie tylko swoim pięknem, ale także walorami użytkowymi.
Z pięknem związana jest wieloletnia trwałość i ponadczasowa stylistyka naszych mebli, co potwierdzają już kolejne pokolenia ich użytkowników oraz wyróżnienia jakie zdobywamy na najważniejszych imprezach w branży meblowej, świadczące o solidnej pozycji Fabryki Mebli Taranko.


home     firma     news     certyfikaty     oferta     promocje     wyprzedaże     serwis     pobierz     linki     partnerzy     kontakt     mapa strony


                               

Odwiedziło nas: 43135765 gości