on-line: 39 Infolinia Skype
Status zamówienia:
               
home     firma     news     certyfikaty     oferta     promocje     wyprzedaże     serwis     pobierz     współpraca     partnerzy     kontakt
 • .
 • .
 • .
 • .
 • .
 • .
 • .
 • PROMOCJA
 • PROMOCJA
 • .
 • Adresy Eko Meble
 • MEBLE OD RĘKI
 • MEBLE OD RĘKI
 • WYPRZEDAZE
 • .
 • .
 • meble w 3 dni
 • .
 • 1

TYP MEBLI


partnerzy

powrót


Aktualna promocja

SZYNAKA

.
.SZYNAKA MEBLE Sp. z o.o. to lider w produkcji wysokiej jakości mebli mieszkaniowych (z przeznaczeniem do: sypialni, jadalni, pokoju dziennego, młodzieżowego), kuchennych, biurowych, łazienkowych i sklepowych. Do ich produkcji używa się wysokiej jakości płyt meblowych: foliowanych i laminowanych – odpornych na zarysowania, wysoką temperaturę i środki chemiczne oraz drewna litego : brzozy, buku, dębu i orzecha. Firma jest filarem Gupy Meblowej SZYNAKA, w skład której wchodzą dwie fabryki w Lubawie – Szynaka Meble Sp.z o.o., PPUHiE Szynaka, Wolsztyńska Fabryka Mebli w Wolsztynie, MM Szynaka Living w Iławie, MM Szynaka Interline, Nowym Mieście Lubawskim. Wszystkie fabryki to nowoczesne zakłady produkcyjne, dostosowane pod względem wymogów produkcyjnych do warunków i wysokich standardów Unii Europejskiej. Grupa dysponuje także nowoczesnym Centrum Logistycznym o powierzchni ponad 42000 m² oraz własnym Centrum Wystawienniczym o powierzchni ponad 1000 m², w którym organizowane są imprezy targowe i szkoleniowe.

Początki firmy sięgają 1957 roku kiedy to powstał mały zakład rzemieślniczy prowadzony przez Jana Szynaka (seniora) - ojca obecnego Prezesa. W 1985 roku zarządzanie zakładem przejął syn Jan Szynaka i w 1991r. przekształcił go w PPUHiE Szynaka.

01 stycznia 2001r. powstał nowy podmiot prawny, który funkcjonuje pod nazwą Szynaka Meble Sp. z o.o. Świeże spojrzenie na zarządzanie i nowe koncepcje prowadzenia firmy zainicjowały jej dynamiczny rozwój. Pod kierownictwem Prezesów Aliny i Jana Szynaka (syna) firma osiągnęła ugruntowaną pozycję na rynku oferując swoim klientom wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Nowoczesne technologie oraz oryginalne wzornictwo stały się skutecznym narzędziem promocji zarówno przedsiębiorstwa, jak i regionu. Styl oraz jakość na najwyższym poziomie łączone są z funkcjonalnością i trwałością. Szynaka Meble przywiązuje dużą wagę do dalszego rozwoju i utrzymania wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku meblarskim w Polsce, a także zagranicznym. Wyroby firmy można znaleźć w setkach sklepów partnerskich w całej Polsce oraz w licznych salonach i dużych sieciach handlowych na całym świecie. Dzięki nowoczesnym metodom zarządzania oraz skutecznej polityce promocyjnej firma rozwinęła liczne kontakty handlowe, m.in. z globalnymi dystrybutorami, których sieć sprzedaży obejmuje swoim zasięgiem niemal wszystkie kontynenty.

Spółka posiada ponad 56 - letnią tradycję i wciąż otwarta jest na nowoczesne rozwiązania i ciągle dąży do wdrażania innowacyjnych zastosowań nie zapominając przy tym o wieloletnich, sprawdzonych wzorach. Stosowanie najnowszych rozwiązań wzorniczych i wykończeniowych stawia wyroby firmy na bardzo wysokim poziomie. Używane do produkcji materiały oraz technologie są gwarantem najwyższej jakości i estetyki, a opracowania konstrukcyjne umożliwiają łatwość montażu, dowolność aranżacji pomieszczeń oraz wieloletnią niezawodność w użytkowaniu. Potwierdzeniem słuszności przyjętej przez firmę strategii działania są otrzymywane przez nią liczne nagrody i wyróżnienia. Do najważniejszych możemy zaliczyć: Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej 2012, Perła Polskiej Gospodarki 2012, Lider Polskiego Biznesu 2011, Człowiek Roku 2012, 2011 dla Prezesa Jana Szynaka, Firma Roku 2012, 2011, Ambasador Polskiej Gospodarki, Gazela Biznesu i wiele innych. Wszystkie nagrody i wyróżnienia motywują Właścicieli oraz zatrudnionych w całej Grupie Meblowej ponad 2 400 Pracowników do utrzymywania wysokich standardów, czego dowodzą przyznane firmie certyfikaty : Zarządzanie Jakością ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, Certyfikat AEO. Bardzo szybki rozwój firmy pociągnął za sobą szereg prac związanych z modernizacją budynków, parków maszynowych jak również zaowocował inwestycjami w kadrę pracowniczą. Na każdym szczeblu jest ona bardzo dokładnie dobierana zarówno pod względem kwalifikacji zawodowych jak i posiadanych doświadczeń. Firmę tworzą ludzie młodzi oraz osoby z wieloletnim stażem pracy, gwarantującym merytoryczne przygotowanie. Aktywna polityka personalna, atrakcyjne systemy motywacyjne, liczne szkolenia i wyjazdy integracyjne pozytywnie wpływają na wizerunek firmy jako rzetelnego i solidnego pracodawcy.

Położenie firmy w jednym z najpiękniejszych regionów Polsk i- Mazurach zobowiązuje do dbania o środowisko naturalne. Z tego względu w Grupie Meblowej Szynaka wszystkie zakłady produkcyjne posiadają nowoczesne kotłownie. Stale udoskonalane procesy produkcyjne, używanie tylko właściwych i objętych restrykcyjnymi przepisami materiałów pozwala produkować meble przyjazne środowisku naturalnemu. Dumą Grupy Meblowej Szynaka jest jeden z najważniejszych certyfikatów w branży meblarskiej ,,FSC Chain of Custody”, przyznawany producentom mebli wykonywanym z surowca pochodzącego z obszarów o prawidłowo prowadzonej gospodarce leśnej. Kupując meble oznaczone logo FSC klienci mają pośredni wpływ na zachowanie środowiska naturalnego w pierwotnym stanie.

Firma dba nie tylko o własny rozwój, ale także o rozwój lokalnej społeczności. Świadomie bierze odpowiedzialność za pracowników oraz ich rodziny. Angażuje się w ich rozwój zawodowy oraz akcje społeczne na szczeblu lokalnym, wojewódzkim i krajowym. Wykorzystuje sponsoring jako nieodzowny element wsparcia instytucji organizacji z regionu.


home     firma     news     certyfikaty     oferta     promocje     wyprzedaże     serwis     pobierz     linki     partnerzy     kontakt     mapa strony


                               

Odwiedziło nas: 42945640 gości